Blissa

€150,00

Blissa është një fustan i ëmbël i bërë në një nuancë të trëndafilit pastel, trupi i pajisur ka qëndisje paleta dhe rruaza qelqi. Ekzistojnë shtresa tyli të fortë...

Size:

  • MA00200005
  • In stock
  • Couture Fëmijë

Blissa është një fustan i ëmbël i bërë në një nuancë të trëndafilit pastel, trupi i pajisur ka qëndisje paleta dhe rruaza qelqi. Ekzistojnë shtresa tyli të fortë dhe të butë mbi skaj.

Materiale:
  • Top saten
  • Sequins me shkëlqim
  • Rruaza qelqi
  • 100% tyl poliester
  • Rreshtimi: 100% pambuk (pambuk saten)
  • Larje dore
  • Lidhja me zinxhir

Prodhuar në Evropë

Numri i produktit MA00200001
______

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një madhësi 5-6 vjeçare.

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip