Blisha

$199.00

Fustan Blisha Veshja Blisha është një copë couture e qëndisur me rruaza qelqi. Kjo fustan blu me tafta përmban mëngë të shkurtra të bëra me tyl dhe këputje....

Size:

  • FREE SHIPPING

    With Order over $200

  • 30 DAYS RETURNS

    Money Back Guarantee

Fustan Blisha

Veshja Blisha është një copë couture e qëndisur me rruaza qelqi. Kjo fustan blu me tafta përmban mëngë të shkurtra të bëra me tyl dhe këputje. Blisha ka një formë shumë elegante me një trup të ngushtë dhe një skaj të mbledhur bukur. Availableshtë i disponueshëm në ngjyrë blu por mund të prodhohet në një varg ngjyrash ose pëlhure të tjera. Rreshtuar plotësisht në pambuk. Ky fustan me tafta është bërë për vajzat e vogla deri në 14 vjeç. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për një rast të veçantë.

Materiale:

Tafeta

Tul poliestër

Liri pambuku

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

Frame Material: Wood

Seat Material: Wood

Adjustable Height: No

Seat Style: Saddle

Distressed: No

Custom Made: No

Number of Items Included: 1

Folding: No

Stackable: No

Cushions Included: No

Arms Included: No

Footrest Included: Yes

Casters Included: No

Nailhead Trim: No

Weight Capacity: 225 Kilogramm

Commercial Use: No

Country of Manufacture: Vietnam

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip