Bjorna

$170.00

Veshja Bjorna Kjo fustan i bukur me qeramikë është bërë me saten të butë dhe përmban qëndisje zogjsh të punuar me dorë në trup. Ka mëngë të bukura me...

Size:

  • FREE SHIPPING

    With Order over $200

  • 30 DAYS RETURNS

    Money Back Guarantee

Veshja Bjorna

Kjo fustan i bukur me qeramikë është bërë me saten të butë dhe përmban qëndisje zogjsh të punuar me dorë në trup. Ka mëngë të bukura me zhurma dhe një skaj të mrekullueshëm të shkurtër përpara, të gjatë në pjesën e pasme. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për një rast të veçantë.

Materiale:

Saten

Liri poliestër

Rruaza qelqi 

 

* Pastër kimik

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

Frame Material: Wood

Seat Material: Wood

Adjustable Height: No

Seat Style: Saddle

Distressed: No

Custom Made: No

Number of Items Included: 1

Folding: No

Stackable: No

Cushions Included: No

Arms Included: No

Footrest Included: Yes

Casters Included: No

Nailhead Trim: No

Weight Capacity: 225 Kilogramm

Commercial Use: No

Country of Manufacture: Vietnam

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip