Bjorna

$170.00

Veshja Bjorna Kjo fustan i bukur me qeramikë është bërë me saten të butë dhe përmban qëndisje zogjsh të punuar me dorë në trup. Ka mëngë të bukura me...

Size:

Veshja Bjorna

Kjo fustan i bukur me qeramikë është bërë me saten të butë dhe përmban qëndisje zogjsh të punuar me dorë në trup. Ka mëngë të bukura me zhurma dhe një skaj të mrekullueshëm të shkurtër përpara, të gjatë në pjesën e pasme. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për një rast të veçantë.

Materiale:

Saten

Liri poliestër

Rruaza qelqi 

 

* Pastër kimik

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip