Betty

$110.00

Betty është një fustan kadifeje i bërë nga pëlhura e bukur, e butë prej kadifeje, me mëngë të gjata. Ka një ngjyrë të verdhë-ari. Pjesa e poshtme është...

Size:

Betty është një fustan kadifeje i bërë nga pëlhura e bukur, e butë prej kadifeje, me mëngë të gjata. Ka një ngjyrë të verdhë-ari. Pjesa e poshtme është bërë nga 3 zhurma me figura balerinash të qëndisura kristalore sipër. Rreshtuar plotësisht në saten dhe fiksuar me një buton transparent me shkëlqim në pjesën e pasme.

  • 100% kadife poliesteri
  • Rreshtimi: 100% saten
  • Mbërthimi i butonit

Numri i produktit VM12340001

_____________

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një madhësi 9-10 vjeçare.

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip