Bella

$210.00

Bella është një bukur blu fustan prej tyli perfekt për një festë ditëlindjeje me temë Frozen. Kjo e gjate veshja ka elegante dhe majë të butë dhe kristale...

Size:

  • MA00100001
  • In stock
  • Couture Fëmijë

Bella është një bukur blu fustan prej tyli perfekt për një festë ditëlindjeje me temë Frozen. Kjo e gjate veshja ka elegante dhe majë të butë dhe kristale në bark. Isshtë i veshur plotësisht me leckë të butë pambuku për rehati dhe fiksohet në anën e pasme me një zinxhir i fshehur.

 

Materiale:
  • Pjesa e sipërme e qëndisur me poliestër e butë
  • 100% tyl poliester
  • Rreshtimi: 100% pambuk (pambuk saten)
  • Larje dore
  • Zip fiksim 

Prodhuar në Evropë

Numri i produktit MA00100001

_____________

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një madhësi 7-8 vjeçare.

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip