Belinda

$150.00

Belinda është një fustan mahnitës për vajzat të bëra me tyl të butë blu mbretëror. Veshja e pajisur ka lule të qëndisura me sequins me shkëlqim dhe rruaza...

Size:

 • MA00500001
 • In stock
 • Couture Fëmijë

Belinda është një fustan mahnitës për vajzat të bëra me tyl të butë blu mbretëror. Veshja e pajisur ka lule të qëndisura me sequins me shkëlqim dhe rruaza qelqi. Këngët e tylës mbi supe shtojnë një detaj fantastik kësaj veshje elegante.

 

Materiale:
 • Top saten
 • Applique lule
 • Rruaza qelqi
 • Sequins
 • 100% tyl poliester
 • Rreshtimi: 100% pambuk (pambuk saten)
 • Larje dore
 • Mbërthimi Zipr

 

Prodhuar në Evropë

 

Numri i produktit MA00500001
___

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një madhësi 7-8 vjeçare.

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip