Begonia

$390.00 $190.00

Veshje e qëndisur me rruaza qelqi dhe perlat faux - Tafta mëndafshi - Perlat - Rruaza qelqi - tyl i butë poliesteri - Liri prej poliesteri të butë - Prodhuar...

Masa:

Veshje e qëndisur me rruaza qelqi dhe perlat faux

- Tafta mëndafshi

- Perlat

- Rruaza qelqi

- tyl i butë poliesteri

- Liri prej poliesteri të butë

- Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një 8-9 madhësia e viteve.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip