Azuritya

$490.00

Azuritya është një fustan i shkurtër saten. Qëndisur plotësisht me rruaza qelqi dhe kristale Swarovski përpara. Lidhet me një zinxhir të fshehur në pjesën e pasme. Materiale: -...

Size:

  • FREE SHIPPING

    With Order over $200

  • 30 DAYS RETURNS

    Money Back Guarantee

Azuritya është një fustan i shkurtër saten. Qëndisur plotësisht me rruaza qelqi dhe kristale Swarovski përpara. Lidhet me një zinxhir të fshehur në pjesën e pasme.


Materiale:

- Saten 

- Kristal Swarovski

- Rruaza qelqi

- Saten liri

_____________

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, zgjidhni "Bërë me porosi". Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen deri në 5 ditë pune për të përgatitur produktin.

* Modeli ka madhësi të veshur 38 (IT).

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

 

Frame Material: Wood

Seat Material: Wood

Adjustable Height: No

Seat Style: Saddle

Distressed: No

Custom Made: No

Number of Items Included: 1

Folding: No

Stackable: No

Cushions Included: No

Arms Included: No

Footrest Included: Yes

Casters Included: No

Nailhead Trim: No

Weight Capacity: 225 Kilogramm

Commercial Use: No

Country of Manufacture: Vietnam

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip