Azalea

$120.00

Fustan gri & roze me lule. - Rruaza dhe Sequins - acetat - Lule poliesteri - tyl i butë poliestër - Liri prej poliesteri të butë - Prodhuar në...

Masa:

Ngjyrë:

  • SS18F001395
  • In stock
  • Couture Fëmijë

Fustan gri & roze me lule.

- Rruaza dhe Sequins

- acetat

- Lule poliesteri

- tyl i butë poliestër

- Liri prej poliesteri të butë

- Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip