Aviva

$349.00

Aviva është një fustan i zbehtë rozë dhe tyl me fustanellë në fustanellë. Dizajni asimetrik i trupit i jep veshjes një pamje të veçantë dhe moderne. E përsosur...

Size:

Aviva është një fustan i zbehtë rozë dhe tyl me fustanellë në fustanellë. Dizajni asimetrik i trupit i jep veshjes një pamje të veçantë dhe moderne. E përsosur për çdo rast të veçantë. Mbërthehet në pjesën e pasme me një zinxhir të fshehur.

 

Materiale:

- tyl poliestër

- Poliester i butë liri


_____________

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, zgjidhni "Bërë me porosi". Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen deri në 5 ditë pune për të përgatitur produktin.

* Modeli ka madhësi të veshur 38 (IT).

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

 

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip