Ava

$170.00

Veshja Ava është kombinim i tylit të fortë dhe të butë me lule sequins ari në bark. Zemra e luleve është e qëndisur me perla të vogla të...

Size:

Veshja Ava është kombinim i tylit të fortë dhe të butë me lule sequins ari në bark. Zemra e luleve është e qëndisur me perla të vogla të zeza të çiftëzuara duke krijuar një detaj luksoz mbi fundin e plotë të shkurtër përpara, të gjatë në pjesën e pasme.

Materiale:

  • Saten sipër qëndisur
  • Sequins
  • Rruaza qelqi
  • 100% tyl poliester
  • Rreshtimi: 100% saten (i butë)
  • Larje dore
  • Lidhja me zinxhir 

Prodhuar në Evropë

Numri i produktit MA00700001

_____________

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një madhësi 7-8 vjeçare.

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip