Krahë Engjëlli

€28,00

Jumpsuit vajzash xhins me krahë engjëlli të bardhë në pjesën e pasme. Një pamje e bukur dhe me stil për një vajzë. ------------ Nëse artikulli është jashtë stokut...

Size:

Color:

E bardhe
Blu
White

Jumpsuit vajzash xhins me krahë engjëlli të bardhë në pjesën e pasme.

Një pamje e bukur dhe me stil për një vajzë.

------------

Nëse artikulli është jashtë stokut Cna kontaktoni për të bërë rezervimin tuaj

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip