Amsonia

$290.00 $145.00

Një shpatull, fustan me teal i qëndisur me rruaza qelqi dhe perlat faux. Përmban një lule tyli në shpatull dhe gjithashtu lule tyli në bark. - Pjesë e sipërme prej...

Masa:

Një shpatull, fustan me teal i qëndisur me rruaza qelqi dhe perlat faux. Përmban një lule tyli në shpatull dhe gjithashtu lule tyli në bark.

- Pjesë e sipërme prej tyli të butë

- Perlat

- Rruaza qelqi

- tyl i butë poliesteri

- Liri prej poliesteri të butë

- Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një 8-9 madhësia e viteve.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip