Alyzia

$120.00

Fustan i bardhë i qëndisur me rruaza qelqi dhe margaritarë faux - Saten - Rruaza qelqi - tyl i butë poliesteri - Liri prej poliesteri të butë -...

Masa:

Fustan i bardhë i qëndisur me rruaza qelqi dhe margaritarë faux

- Saten

- Rruaza qelqi

- tyl i butë poliesteri

- Liri prej poliesteri të butë

- Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një madhësi 7 - 8 vjeçare.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip