Altair

€35,00

Veshja Altair Veshja Altair është bërë në një saten të shtypur me lule. Një kombinim i bukur rozë dhe i zi. Kjo veshje është projektuar me zhurma në...

Size:

Veshja Altair

Veshja Altair është bërë në një saten të shtypur me lule. Një kombinim i bukur rozë dhe i zi. Kjo veshje është projektuar me zhurma në shpatulla dhe në pjesën e poshtme. Përmban një fjongo të bashkangjitur në bark dhe zinxhir të gjatë në pjesën e pasme. Kjo veshje saten është për vajzat e vogla deri në 14 vjeç. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për një stil dite ose rast të veçantë.

Materiale:

Saten

Liri pambuku

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip