Alrisha

€35,00

Veshja Alrisha Një kombinim i bukur i dantellave të bardha dhe pambukut të butë në dritë blu. Një vështrim i freskët, por edhe i gjallë për një rast...

Size:

Veshja Alrisha

Një kombinim i bukur i dantellave të bardha dhe pambukut të butë në dritë blu. Një vështrim i freskët, por edhe i gjallë për një rast të veçantë. Veshja është për vajzat e vogla deri në 14 vjeç.

 

Materiale:

Dantella poliestër

Liri pambuku

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip