Alcora

€29,00

Alkora Vishen Kjo fustan elegant blu i errët me pika të mëdha të bardha polka përmban këputje në shpatulla. Një dizajn elegant më i shkurtër në pjesën e...

Size:

Alkora Vishen

Kjo fustan elegant blu i errët me pika të mëdha të bardha polka përmban këputje në shpatulla. Një dizajn elegant më i shkurtër në pjesën e përparme dhe më i gjatë në pjesën e pasme. Një fustan byrynxhyk për vajzat e vogla deri në 14 vjeç. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për një stil dite ose rast të veçantë.

 

Materiale:

Byrynxhyk

Liri poliestër

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip