Agatha

$249.00

Agatha është një fustan i shkurtër me krahë tyli dhe detaje fantastike me shkëlqim prej ari në të gjithë pëlhurën. Veshur me një pëlhurë të butë dhe të...

Size:

  • FREE SHIPPING

    With Order over $200

  • 30 DAYS RETURNS

    Money Back Guarantee

Agatha është një fustan i shkurtër me krahë tyli dhe detaje fantastike me shkëlqim prej ari në të gjithë pëlhurën. Veshur me një pëlhurë të butë dhe të qëndisur me rruaza qelqi dhe kristale të vegjël Swarovski. Kjo është veshja perfekte për çdo rast të veçantë. Mbërthehet me një buton në pjesën e pasme

 

Materiale:

- Poliester 

- Rruaza qelqi

- Kristale Swarovski

- Liri prej poliesteri dhe elastani

 

_____________

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, zgjidhni "Bërë me porosi". Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen deri në 5 ditë pune për të përgatitur produktin.

* Modeli ka madhësi të veshur 38 (IT).

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

 

Frame Material: Wood

Seat Material: Wood

Adjustable Height: No

Seat Style: Saddle

Distressed: No

Custom Made: No

Number of Items Included: 1

Folding: No

Stackable: No

Cushions Included: No

Arms Included: No

Footrest Included: Yes

Casters Included: No

Nailhead Trim: No

Weight Capacity: 225 Kilogramm

Commercial Use: No

Country of Manufacture: Vietnam

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip