Agatha

$249.00

Agatha është një fustan i shkurtër me krahë tyli dhe detaje fantastike me shkëlqim prej ari në të gjithë pëlhurën. Veshur me një pëlhurë të butë dhe të...

Size:

Agatha është një fustan i shkurtër me krahë tyli dhe detaje fantastike me shkëlqim prej ari në të gjithë pëlhurën. Veshur me një pëlhurë të butë dhe të qëndisur me rruaza qelqi dhe kristale të vegjël Swarovski. Kjo është veshja perfekte për çdo rast të veçantë. Mbërthehet me një buton në pjesën e pasme

 

Materiale:

- Poliester 

- Rruaza qelqi

- Kristale Swarovski

- Liri prej poliesteri dhe elastani

 

_____________

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, zgjidhni "Bërë me porosi". Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen deri në 5 ditë pune për të përgatitur produktin.

* Modeli ka madhësi të veshur 38 (IT).

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

 

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip