Adara

€25,00

Veshja Adara Adara është një fustan elegant me pika të vogla polka në të zezë dhe të bardhë. Përmban një kontur të zi në krahë dhe bark. Veshja...

Size:

Veshja Adara

Adara është një fustan elegant me pika të vogla polka në të zezë dhe të bardhë. Përmban një kontur të zi në krahë dhe bark. Veshja ka hark të aksesuar në anën e barkut. Rreshtuar plotësisht në pambuk. Kjo veshje pambuku është bërë për vajzat e vogla deri në 14 vjeç. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për një stil dite ose rast të veçantë.

Materiale:

Pambuku

Liri pambuku

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip