Ixora

$300.00 $170.00

Veshje e qëndisur me me shkëlqim rruaza qelqi dhe kristale. - Rruaza qelqi - Kristalet - Mëndafshi dhe poliestër - Liri prej poliesteri të butë - Prodhuar në Evropë Referojuni...

Masa:

Veshje e qëndisur me me shkëlqim rruaza qelqi dhe kristale.

- Rruaza qelqi

- Kristalet

- Mëndafshi dhe poliestër

- Liri prej poliesteri të butë

- Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një 8-9 madhësia e viteve.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip