Amsonia

$290.00 $145.00

Një shpatull, fustan me teal i qëndisur me rruaza qelqi dhe perlat faux. Përmban një lule tyli në shpatull dhe gjithashtu lule tyli në bark. - Pjesë e sipërme prej...

Masa:

  • FREE SHIPPING

    With Order over $200

  • 30 DAYS RETURNS

    Money Back Guarantee

Një shpatull, fustan me teal i qëndisur me rruaza qelqi dhe perlat faux. Përmban një lule tyli në shpatull dhe gjithashtu lule tyli në bark.

- Pjesë e sipërme prej tyli të butë

- Perlat

- Rruaza qelqi

- tyl i butë poliesteri

- Liri prej poliesteri të butë

- Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një 8-9 madhësia e viteve.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

Frame Material: Wood

Seat Material: Wood

Adjustable Height: No

Seat Style: Saddle

Distressed: No

Custom Made: No

Number of Items Included: 1

Folding: No

Stackable: No

Cushions Included: No

Arms Included: No

Footrest Included: Yes

Casters Included: No

Nailhead Trim: No

Weight Capacity: 225 Kilogramm

Commercial Use: No

Country of Manufacture: Vietnam

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip